(044) 383-93-59
(067) 551-25-31
(094) 928-63-59
з 09:00 до 18:00*

Ваш кошик:

товар | 0,00 грн

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

Замовлення

  Щоб придбати товар, що вас цікавить, або задати всі цікаві для вас питання, ви можете звернутися до кваліфікованих менеджером нашої фірми за вказаними номерами телефонів або прямо на сайті, натиснувши кнопку «Купити», яка розташована поряд з пропонованим товаром, що дуже зручно. Наші менеджери готові допомогти Вам підібрати необхідну техніку, докладніше виклавши характеристику, надаючи послуги в індивідуальному порядку. Ми допоможемо зробити правильний вибір, ви отримаєте якісну техніку, яка вирішить поставлені перед нею завдання.

Оплата

    Здійснити оплату обраного товару в нашому інтернет-магазині www.pubert.ua можна відразу після доставки під час отримання. Існують кілька способів, що дозволяють вибрати для вас найзручніший і найпростіший. Це може здійснюватися шляхом переказу вартості на юридичний банківський рахунок нашої компанії або готівкою в момент отримання товару або вивантаження зі складу. При переправці продукції в межах України можливий спосіб оплати післяплатою на товарному складі перевізника або навіть індивідуальна доставка.

 Доставка

   Для товарів, які загалом перевищують 1500 гривень, доставка здійснюється безкоштовно, по столиці протягом доби з моменту здійснення замовлення. Можливе на місці збирання товару, перевірка працездатності та проведення бесіди-інструкції щодо використання. В інші міста вартість доставки різна, вона розраховується фірмами-перевізниками і залежить від ваги, обсягу товару та відстані.

* Доставка запчастин та аксесуарів здійснюється за тарифами транспортної компанії!!!
   Доставка акційних товарів здійснюється за тарифами транспортної компанії!!!